TmaxSoft’un yeni CTO’su John Yun oldu - TmaxSoft
TmaxSoft Named a Mainframe Modernization Software Leader for the Second Year in a Row.
Read the Full Report
emea-press

TmaxSoft’un yeni CTO’su John Yun oldu

 

TmaxSoft’un yeni CTO’su John Yun, ürün yönetimi, teknolojik zeka ve inovasyon dâhil olmak üzere küresel kalkınma süreçlerine öncülük edecek.

 

Bulut bilişim, altyapı ve modernizasyon çözümleriyle sektörde yüksek performans ve maliyet avantajı sunan Güney Koreli yazılım devi TmaxSoft’un yeni Global CTO’su John Yun oldu. Yeni görevinde Yun, şirketin hem küresel teknoloji gündemine hem de büyümesine rehberlik edecek.

 

TmaxSoft’un Kurucusu Dr. Daeyeon Park, John Yun’un yeni CTO olarak aralarına katılmasına ilişkin şunları söyledi, “John'un uzun teknoloji ve iş geliştirme geçmişinde edinmiş olduğu uzmanlığını TmaxSoft ile bir araya getirecek olmasından heyecan duyuyoruz. Tecrübesi şüphesiz, veri yapılarını modernize eden dünyadaki tüm kuruluşların karşılaştıkları benzersiz zorluklara karşı rehberlik edecektir.”

 

TmaxSoft Başkanı ve CEO’su Joshua Yulish de, “John'un ilk işi, TmaxSoft ürünlerini destekleyen kuruluşlara, küresel teknik bir organizasyon içerisinde liderlik etmek olacak. Bu yeni rolüyle birlikte kendisine oldukça fazla sorumluluk yüklenecek ancak biz başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

 

Yun, TmaxSoft'a katılmadan önce LG Electronics’te B2B İş Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Yun'un prestijli kariyerinde, Accenture, Oracle ve PeopleSoft gibi pek çok tanınmış teknoloji şirketi yer alırken, bu süre zarfında sanal gerçeklikten bulut hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede teknik yetkinlikler elde etti.

 

Berkley Kaliforniya Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimleri ile Uygulamalı Matematik alanında lisans eğitimini tamamlayan Yun, Boston Üniversitesi'nde de İşletme ve Proje Yönetimi alanında master yaptı.

 

TmaxSoft Hakkında

Bulut, altyapı ve eski sistem modernizasyonuna odaklanan yenilikçi bir küresel yazılım şirketi olan TmaxSoft, kurumsal CIO'lara, küresel BT güç merkezlerini desteklemek ve rekabet avantajı sağlamak için uygulanabilir alternatif çözümler sunmaktadır. Tibero, Sanal Veri Merkezleri için en iyi kurumsal RDBMS ürünüdür. OpenFrame, toplam mülkiyet maliyetini düşürüp geçiş riskini en aza indirirken, anabilgisayar uygulamalarının, kaynakların ve verilerin daha düşük maliyetli, yüksek performanslı bir açık sisteme veya bulut sistemine taşınmasına olanak tanıyan, eski sistemlere yönelik bir rehosting çözümüdür. JEUS ise J2EE 1.4, JAVA EE 5, JAVA EE 6 sertifikasına sahip dünyadaki ilk web uygulaması sunucusudur ve geleneksel WAS çözümlerine kıyasla gelişmiş güvenlik sağlar. TmaxSoft 1997'de Güney Kore'de kurulmuştur ve bugün dünyadaki 20 stratejik merkezde 1.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.tmaxsoft.com adresini ziyaret edebilirsiniz.</p>

 

F5 İletişim Yönetimi ½ LEWIS+ Partner – 0216 349 40 43 ofishalki@f5-pr.com
Peter Bulut Ağca – 0530 498 91 66 / peterbulutagca@f5-pr.com

Murat Demirok – 0533 730 58 53 / muratdemirok@f5-pr.com